logo küçük

Hizmetlerimiz Nelerdir ?

KINA GECESİ

Kendine özgü bir düğünü olmayan kültür eksiktir. Geleneklerine bağlı bir toplumun vazgeçilmezidir kına geceleri. Her toplumun farklı adetleri olduğu gibi Kilis kızlarının da en özel eğlencelerinden biridir Kına Gecesi. Farklı konseptlerde dekor seçenekleri ile ister geleneksel motifleriyle bezenmiş bir kına gecesi, ister günümüze  uyarlanmış daha modern tarzda bir kına gecesi… Karar sizin iş bizim.

Araç Süsleme

Salonumuz bünyesinde birbirinden renkli cıvıl cıvıl araba süsleme hizmetini sizlere sunuyoruz.

Bayan Kuaförlüğü

Düğün Salonumuz bünesinde profesyonel kuaförlerimiz ile gelinbaşı ve makyaj hizmetimiz sizlerle.

Araç Süsleme

Düğün salonumuzda çiftlerimize pakete dahil olarak 10 poz aile fotoğrafları hizmeti sunuyoruz.

Video Kayıt Hizmeti

Düğün, kına, sünnet veya organizasyınlarnızda pakete dahil 90DK kayıt hizmeti.

Orkestra Canlı Müzik

Tüm organizasyonlarınızda kendi bünyemizde profesyonel orkestra ekimibiz ile canlı müzik.

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Hayalinizdeki davetin oluşturulma aşamasında size her adımda yardımcı olacak tecrübeli, eğitimli ve yenilikçi bir ekip olarak, davet planınız en başından en sonuna kadar yanınızda sizinle aynı heyecanı paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizler, müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğunu bilen, gelişime açık, vizyonu geniş, pozitif ve araştırmacı ekibimizle tanışmaya ve yapabileceklerimizi görmeye davet ediyoruz.

MEZUNİYET BALOSU

Siz ülkemizin değerli aydınlık geleceklere taşıyacak öğrencilerimiz uzun ve zorlu bir süreç olan eğitim hayatınızı mutlu bir balo ile sonlandırmak istermisiniz? Mezuniyet balosu organizasyonları bir diğer adı ile kep töreni organizasyonu ömür boyu hatıralarımızda yer edecek müstesna günlerdendir. Bu güzel gününüzün kusursuz, sorunsuz olması ve daha görkemli bir hale getirilmesi için, mezuniyet balosu için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.  

logo küçük

Fotoğraf Galerimiz

Düğün Salonu Çekim Resimlerimiz

Kınacı Palace Düğün Salonu

Salonumuz 500 kişilik kapasitesi ile kuruluşundan itibaren , “Kalıcı ve Sadık” müşteri potansiyelini oluşturmayı amaç edinmiştir. Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli yemeksiz seçenekleriyle sizlerinde tercih edeceği Kınacı Palace Düğün Salonu güler yüzlü personeliyle en iyi hizmeti sunmaktadır

logo küçük

Bizimle İletişime Geçin !

logo küçük

Müşteri Memnuniyetleri

Gerçekten güzel bir düğün salonu. Mekânın içinde sütunların olmayışı, asansörün var olması, tavanın uygun yükseklikte olması bir düğün salonu için çok güzel imkanlar. Yeğenimin düğününü burada yapınca, bunları bizzat görme imkanı oldu. Temizlik, personellerin güler yüzlü ve pratik olmaları çok güzel. Daha iyi ve güzele hep birlikte el ele inşallah.
Leyla- Mehmet
Gelin Damat
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has bee to make a type specimen book. It has survived not only five ged. It was in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Alison Burgas
Product Designer
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has bee to make a type specimen book. It has survived not only five ged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Alison Burgas
Product Designer
logo küçük

KONUM